ГоловнаПрес-центр → Контракт на проектування біогазової станції

Контракт на проектування біогазової станції

ВАТ "Рокитнянський цукровий завод" і Zorg Biogas AG (Швейцарія) підписали контракт на проектування біогазової станції на суму 80 млн євро. Станція буде утилізувати відходи виробництва цукру в біогаз і електроенергію. Електрична потужність комплексу складе 20 МВт. Про це повідомляє прес-служба Zorg Biogas AG.
Фінансування в обсязі 80 млн євро планується за рахунок власних коштів і кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку.
Крім електроенергії біогазовий завод дозволить значно заощадити на мінеральних добривах. В ідеї будівництва закладені інноваційні рішення в області виробництва енергії з відновлюваних видів сировини, а саме використання суперурожайних багаторічних трав.
ВАТ "Рокитнянський цукровий завод" входить до групи компаній "Сільгосппродукт". Обсяг переробки цукрових буряків становить 3 тис. т на добу.
Zorg Biogas AG спеціалізується на проектуванні, будівництві, налагодженню й експлуатації біогазових станцій в 12 країнах світу. Чисельність персоналу ТОВ "Зорг Біогаз Україна" складає 40 чоловік, в Україні працює з 2007 р.