Головна → Прес-центр

Прес-центр

Юрий Бондарчук: Как построить эффективный бизнес на биогазе
05.11.2015

Генеральный директор агрохолдинга Юрий Бондарчук рассказал об инвестициях, строительстве биогазовых мощностей и планах на будущее.

Урочисте відкриття найпотужнішого біогазого заводу на території «Рокитнянського цукрового заводу» у смт. Рокитне Рокитнянського району Київської області.
15.10.2015

15 жовтня у м. Рокитному відбулося урочисте відкриття біогазового заводу потужністю 2,382 МВт на території ВАТ "Рокитнянського цукрового заводу".

Українська асоціація відновлюваної енергетики
10.09.2015

Одним із учасників Української асоціації відновлюваної енергетики, Товариством з обмеженою відповідальністю «Рокитнянський цукровий завод» (входить до групи компанії «Сільгосппродукт»), успішно реалізований проект з будівництва біогазової станції у Київській області.

ЄБРР профінансує будівництво біогазової установки на цукровому заводі
09.09.2015

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть "Рокитнянскому цукрового заводу" (Київська обл.) фінансування в розмірі 7 млн євро на будівництво і введення в експлуатацію біогазової установки потужністю 2,25 МВт, повідомила прес-служба банку.

Юрій Бондарчук: «Будемо рости на Київщині»
09.09.2015

Київський бізнесмен Юрій Бондарчук цього року продав низку активів й акумулював кошти для наступних придбань. Насамперед його цікавлять землі в Київській області. Крім того, компанія продовжує інвестувати в біогазовий завод, який має стати найбільшим подібним проектом у Європі.

Контракт на проектування біогазової станції
09.09.2015

ВАТ "Рокитнянський цукровий завод" і Zorg Biogas AG підписали контракт на проектування біогазової станції на суму 80 млн євро

Юрій Бондарчук. Інтерв'ю у газеті "АгроМаркет".
07.05.2015

Керівник групи компаній «Сільгосппродукт» Юрій Бондарчук освоює нішу виробництва електроенергії з відходів рослинництва і бачить у цьому величезні перспективи.